EKSPERT GRILL360

EKSPERT GRILL360

grill360 twój ekspert

Michał Dobosz – Ekspert Grill360.pl w zakresie grillowania.

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od siedmiu lat po jej ukończeniu zajmuję się tematem grillowania i sprawia mi to ogromną przyjemność. Jak zaczęła się moja przygoda, która przerodziła się w pasję? Zupełnie zwyczajnie…Jako młody chłopak z przedmieść stolicy Małopolski przyglądałem się ojcu, który wraz z innymi weekendowymi amatorami, przygotowywał na ruszcie przepyszne potrawy. Chciałem być taki jak on, więc bez reszty oddałem się zgłębianiu swojej wiedzy.
Chociaż od mojego pierwszego grillowania minęło już sporo czasu, to nadal pamiętam, co wtedy przyrządziłem. Teraz wiem o wiele więcej o tej sztuce. Udało mi się wykształcić własny styl, mimo tego, że opierałem się głównie na improwizowaniu.
Prawidłowego i profesjonalnego grillowania zacząłem się uczyć, kiedy podjąłem współpracę z czołowymi producentami grilli na świecie – markami Weber, Broil King czy Napoleon. Na łamach gazety Grill360.pl chcę się dzielić swoimi doświadczeniami. Będę koncentrował się na podstawach, technikach grillowania, ale także postaram się pomóc w doborze odpowiedniego grilla i zapoznam Was z ciekawymi trickami, dzięki którym staniecie się mistrzami grillowania. Nie tylko w weekendy!

Zadzwoń do mnie tel.: 690-003-281  Michał Dobosz

Zapraszam

Wypełnij formularz, jeśli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą elektroniczną.

Imię i nazwisko *

Email *

Telefon

Treść wiadomości

grille Kraków