Grill360 Aktualności ze świata grillowania Go Anywhere – idealny towarzysz podróży? – Grille Grill360

Go Anywhere – idealny towarzysz podróży? – Grille Grill360

Go Anywhere – idealny towarzysz podróży? – Grille Grill360

Polacy grillują wszędzie: na działkach, balkonach, w wyznaczonych do tego miejscach w miastach. Tradycyjne grille nie są wygodne w przenoszeniu z miejsca na miejsce, a te jednorazowe, które z kolei mieszczą się w plecaku, są drogie i nieopłacalne w porównaniu z tymi wielokrotnego użytku.

Aby ułatwić korzystanie z takiej formy spędzania wolnego czasu, firma Weber – producent nowoczesnych grilli – stworzyła model Go Anywhere. Jest on wysokiej klasy grillem gazowym przystosowanym do użycia z nabojami gazowymi marki Weber. Dzięki swojej kompaktowej budowie i przeznaczeniu idealnie nadaje się do zastosowania w podróży, zarówno na bliższe, jak i dalsze wycieczki. Urządzenie zmieści się na rowerze i skuterze. Można je także zabrać po prostu do ręki i w taki sposób przenieść w preferowane miejsce. Transport ułatwiają stosunkowo niewielkie rozmiary grilla. Szerokość urządzenia wynosi 53 cm, jego głębokość to 30,5 cm, a wysokość przy otwartej pokrywie jest równa 40,5 cm (przy zamkniętej – 28,5 cm). Sam ruszt mierzy 42 cm x 26 cm. Jest jednak wystarczający, aby umieścić na nim kilka kiełbasek, karkówkę czy szaszłyki. Waga urządzenia – 6 kg – nie sprawi trudności w przenoszeniu go.

weber-grill-Go-Anywhere-GasGo Anywhere – profesjonalny i funkcjonalny mimo rozmiarów

Model ten umożliwia przyrządzanie potraw bezpośrednio oraz pośrednio. W pierwszym przypadku na posiłek poczekamy nie więcej niż 30 minut. Grillując pośrednio, przygotowanie przekąski potrwa nieco dłużej. Grill posiada piezoelektryczny system zapalania. Jego moc sięga 1,9 kW. Daje możliwość regulowania palnika bezstopniowo. Ruszt, pokrywa i kocioł pokryte są emalią porcelanową.

Firma Weber daje 10 – letnią gwarancję na pokrywę ze stali szlachetnej lub na pokrywę emaliowaną oraz 2 – letnią gwarancję na ruszty do grillowania, zapalnik, palniki i pozostałe części takiego grilla. Jest ona jednocześnie zapewnieniem, że urządzenie zostało wykonane z materiałów dobrej jakości, które pozwalają na długoletnią pracę grilla.

Teraz profesjonalny i funkcjonalny grill można zabrać nad jezioro, na działkę czy w inne miejsce przeznaczone do przygotowywania potraw na świeżym powietrzu. Zatem Go Anywhere!

Go Anywhere

GD Star Rating
loading...
Go Anywhere - idealny towarzysz podróży? - Grille Grill360, 5.0 out of 5 based on 7 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY