Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Grill Druida od Mermeladaestudio – Nowoczesność i innowacja

Grill Druida od Mermeladaestudio – Nowoczesność i innowacja

Grill Druida od Mermeladaestudio – Nowoczesność i innowacja

Nowoczesny i nietuzinkowy grill Druida od hiszpańskich projektantów Mermeladaestudio wypiecze na twoim mięsie geometryczny wzorek.

Projektanci postarali się, aby grill był nowoczesny, spełniał swoją funkcję, ale również żeby był nadzwyczaj oryginalny. Grill wyróżnia się rusztem, który został zaprojektowany w geometrycznym kształcie. Przyrządzane potrawy zamieniać się będą w prawdziwe dzieła sztuki z wytłoczonym wzorem.

grill-druida-mermeladaEstudio

Nowoczesne i wyraziste wykończenie

Całość została wykonana ze stali nierdzewnej. Nogi i pokrywa grilla są pokryte drewnem akacjowym, które pięknie komponuje się z chłodną stalą. Elegancja i estetyka tego grilla jest tak wyrazista, że wygląda on niemal jak mebel. Będzie pięknie komponował się na każdym tarasie w towarzystwie mebli w kolorze drewna akacjowego.

Grill Druida – doskonały dla małej przestrzeni

Proporcje grilla Druida sprawiają, że będzie pasował do mniejszych terenów otwartych, jak np. domowe ogródki, tarasy czy altany. Z pewnością grill od hiszpańskich projektantów przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom stylowych gadżetów ogrodowych, ale nie tylko.

To urządzenie zdecydowanie przyciąga wzrok i zachwyca designem!

Grill Druida od Mermeladaestudio Grill360

GD Star Rating
loading...
Grill Druida od Mermeladaestudio - Nowoczesność i innowacja, 5.0 out of 5 based on 6 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY