Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Grill elektryczne Grill elektryczny Q 1400 marki Weber – samo zdrowie!

Grill elektryczny Q 1400 marki Weber – samo zdrowie!

Grill elektryczny Q 1400 marki Weber – samo zdrowie!

Wraz z nadchodzącą wiosną, rosnącą temperaturą i dłuższymi dniami zastanawiamy się nad wyborem urządzenia do grillowania. Możemy zdecydować się na niezwykle popularny grill węglowy lub zdobywający coraz większe grono wielbicieli grill gazowy. Jednak grill elektryczny Q 1400 marki Weber to jeden z tych modeli, któremu warto przyjrzeć się bliżej, dlaczego?

Za pomocą grilla elektryczne szybko i niezwykle prosto przygotujemy mięsa, ryby lub warzywa. Jakie są zalety tych urządzeń i czym różnią się od tradycyjnych metod?

Grill elektryczny Q 1400 – nie tylko w ogrodzie

Zaletą grilli elektrycznych jest z pewnością możliwość grillowania w naszym ogrodzie, na działce, ale też na balkonie, tarasie, a nawet we własnym mieszkaniu. Należy jednak pamiętać o odpowiednim zasilaniu – grill musi być podłączony do gniazdka. Urządzenie, w przeciwieństwie do grilli węglowych, nie wydziela dymu. Nie ma zatem obaw, że będziemy przeszkadzać sąsiadom. Grill jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Uruchamiamy go za pomocą przycisku i z łatwością możemy utrzymywać odpowiednią temperaturę. Jakie są pozostałe zalety? Grill elektryczny jest po prostu zdrowszy. Q1400 ma zainstalowaną specjalną tackę wypełnioną wodą, na którą kapie tłuszcz z przyrządzanego mięsa.

Grill elektryczny Q 1400

Praktyczna pokrywa

Grill Q1400 wyposażono w niezwykle użyteczną pokrywę. Dlaczego jest tak ważna? Pokrywa ogranicza roznoszenie się nieprzyjemnych zapachów, a dodatkowo umożliwia podduszanie potraw. Weber proponuje model jednostrefowy. Oznacza to, że potrawy są grillowane tylko z jednej strony. Ruszt wykonano z żeliwa emaliowanego, a jego powierzchnia jest karbowana. Ten model jest niewielki. Jego szerokość jest równa 66 cm, głębokość wynosi 43,5 cm, a z kolei wysokość ma 58,4 cm. W trakcie użytkowania kluczową rolę odgrywa również moc urządzenia. W tym przypadku ma ona wartość 2,2 W.

Warto rozważyć zakup grilla elektrycznego i cieszyć się wyjątkowym smakiem, niezależnie od czasu oraz miejsca.

Grill elektryczny Q 1400

GD Star Rating
loading...
Grill elektryczny Q 1400 marki Weber - samo zdrowie!, 4.3 out of 5 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY