Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Grill gazowy Q3000 marki Weber – klasyka zza oceanu

Grill gazowy Q3000 marki Weber – klasyka zza oceanu

Grill gazowy Q3000 marki Weber – klasyka zza oceanu

Grillowanie w ogrodzie czy na tarasie nie musi odbywać się przy użyciu grilla jednorazowego czy zwykłego-węglowego. Dla miłośników grillowania firma Weber – jeden z bardziej znanych na świecie projektantów urządzeń grillowych – zaprojektowała model gazowy o klasycznym wyglądzie i wielu funkcjach. Przedstawmy grill gazowy Q3000.

Grill gazowy Q3000 – Solidna budowa

Grill gazowy typu Q3000 marki Weber będzie idealny do ustawienia w ogrodzie czy na werandzie. Dzięki symetrycznej budowie i wadze wynoszącej przeszło 27 kg model ten jest stabilny. Korzystające z niego osoby nie muszą martwić się, że urządzenie przewróci się i ulegnie zniszczeniu. Grill posiada koła ułatwiające jego przemieszczanie. Jest wysoki na 145 cm. Jego szerokość sięga 140 cm. Po obu stronach rusztu zainstalowano bowiem blaty, na których można przygotować potrawy przed umieszczeniem na ruszcie. Grill pozwoli przygotować kolację dla dużego grona znajomych. Powierzchnia rusztu sięga bowiem 2835 cm2. Wykonano go z emaliowanego żeliwa, co zapobiega przywieraniu jedzenia.

Prezentowany model grilla jest dostępny w kolorze szarym. Doskonale wpasuje się zatem w otoczenie. Uniwersalny, stonowany kolor nie zdominuje otoczenia, a będzie stanowił idealne dopełnienie jego aranżacji.

Dodatkowe atuty

Grill gazowy Q3000 charakteryzuje się mocą równą 6,3 kW. Jest ona wystarczająca, aby szybko i sprawnie przyrządzić posiłek dla całej rodziny. Grill zużywa 496 g gazu w ciągu godzinnej pracy.

Wspomniane już półki umieszczone po bokach można składać. Jeśli nie są nam potrzebne, nie będą więc zajmowały miejsca przy ruszcie. Grill posiada pokrywę, w którą wbudowano termometr. Pozwala on kontrolować temperaturę pod pokrywą i oszacować czas przygotowywania mięsa, ryb czy warzyw.

Grill gazowy Q3000

GD Star Rating
loading...
Grill gazowy Q3000 marki Weber - klasyka zza oceanu, 4.3 out of 5 based on 12 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY