Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Grille gazowe Broil King Signet 90 i Signet 40

Grille gazowe Broil King Signet 90 i Signet 40

Grille gazowe Broil King Signet 90 i Signet 40

Modele grilli gazowych Signet 40 i 90 to absolutne bestsellery marki Broil King.

Kocioł grilli wykonany został z odlewu aluminium, tak samo jak pokrywa, którą dodatkowo wzbogacono o elementy ze stali szlachetnej.Na wymienione części przysługuje aż 10 lat gwarancji.

Oba modele posiadają wbudowany w pokrywę termometr Deluxe Accu-Temp™, który poinformuje nas o temperaturze panującej wewnątrz urządzenia.

Producent wyposażył oba urządzenia w wysokiej jakości dwuczęściowe żeliwne ruszta o wymiarach 64,91cm x 38,4cm. Dużym udogodnieniem jest możliwość zastąpienia jednej części np. płytą do grillowania.

Zawory Linear Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch™ dają możliwość 180 stopniowej regulacji temperatury oraz umożliwiającą grillowanie pośrednie i bezpośrednie.

Broil King Signet 90 i Signet 40

Poniżej znajdują się szyny aromatyzujące Flav-R-Wave, które chronią palniki przed skapującym tłuszczem, zapewniając równomierne rozprowadzenie ciepła i nadając potrawom doskonały smak i aromat.

Oba grille posiadają 3 palniki główne Dual-Tube™ stworzone ze stali szlachetnej o łącznej mocy 11,4 kW objęte 10 letnią gwarancją.

Ukryty w blacie bocznym palnik ułatwia przyrządzanie zup i sosów, a składane półki pozwalają zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Blaty posiadają wieszaki i miejsce dedykowane akcesoriom oraz przyprawom; w ten sposób zachowamy pełną organizację pracy.

To co odróżnia Signeta 90 od modelu 40, to palnik rożna o mocy 4,4 kW oraz zestaw rożno obrotowe zasilane silnikiem elektrycznym. Specjalny zestaw do wyważania zawarty w akcesorium, gwarantuje równomierne opiekanie mięsa.

Broil King Signet 90 i Signet 40

Grille osadzone zostały na bardzo solidnej konstrukcji; podstawa urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego. Pojemna szafka znajdująca się pod piekarnikiem, pomieści nawet 11 kg butle z gazem.

Cztery wytrzymałe kółka z możliwością blokady, w jakie wyposażono Signety, gwarantują łatwą i szybką relokację urządzeń.

Broil King Signet 90 i Signet 40 – Funkcjonalność i wyważony design

Mówiąc krótko, Broil King Signet 90 i Signet 40 to modele cechujące się funkcjonalnością i wyważonym designem.
Wyjątkowa wydajność połączona z odpowiednio dużą powierzchnią roboczą zadowolą najbardziej wymagającego użytkownika.

Grille gazowe Broil King Signet 90 i Broil King Signet 40 dostępne są w sklepie Decofire.pl

GD Star Rating
loading...
Grille gazowe Broil King Signet 90 i Signet 40, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY