Grill360 Aktualności ze świata grillowania Grille gazowe marki Napoleon – mobilna kuchnia

Grille gazowe marki Napoleon – mobilna kuchnia

Grille gazowe marki Napoleon – mobilna kuchnia

Wyposażenie oraz konstrukcja ogrodowej kuchni zależą od naszych oczekiwań oraz preferencji. Jej podstawowym elementem jest jednak zawsze grill…

Na rynku dostępna jest niezliczona ilość modeli urządzeń do pieczenia na ruszcie, które mogą być zarówno przenośne, jak i montowane na stałe. Grille gazowe kanadyjskiej marki Napoleon to propozycja dla tych, którzy cenią sobie jakość i wygodę. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, zadowolą zarówno profesjonalnych, aktywnych kucharzy, jak użytkowników, którzy nie spędzają wiele czasu pichcąc w ogrodzie.

Grille gazowe marki Napoleon Grill360

Dla wygodnych pasjonatów

Najnowsze projekty urządzeń firmy Napoleon to mobilne kuchnie, dla których nie istnieją granice w możliwościach grillowania, pieczenia i wędzenia ulubionych potraw. Ogrodowe, nowoczesne modele projektowane są w taki sposób, by były łatwe i szybkie w użyciu. Wystarczy przekręcić kurek i odczekać zaledwie minutę, aby ruszt uzyskał oczekiwaną temperaturę. Co więcej, ich konstrukcja pozwala na dokładną kontrolę temperatury i procesu pieczenia. Do funkcjonowania gazowej, mobilnej kuchni potrzebne jest zapewnienie źródła paliwa. Większość z urządzeń marki Napoleon posiada praktyczne, otwierane szafki, stojaki lub wózki, które są estetycznym rozwiązaniem, pozwalającym przechowywać i łatwo transportować butlę z gazem. Wszystko zamknięte w jednym urządzeniu!

grill-napoleon
Grille gazowe marki Napoleon – grillowanie bez ograniczeń

W pełni funkcjonalne, dużych rozmiarów grille gazowe Napoleon zachwycają swoją wszechstronnością. Choć świetnie sprawdzają się jako stacjonarna kuchnia ogrodowa, posiadają specjalne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe kółka, które gwarantują ich komfortowy transport. Rozbudowany system niezależnie działających palników regulowanych za pomocą podświetlanych pokręteł, pozwoli nam urządzić BBQ dla wielu osób nawet po zapadnięciu zmroku. Ogrodowi smakosze mogą korzystać z małej wędzarni, rusztu do pieczenia, a także tacy żeliwnych, umożliwiającej przyrządzenie wyśmienitego śniadania! Kompaktowe kuchnie gazowe Napoleon, np. z serii LEX, PRO lub Triumph, posiadają wygodne blaty robocze. Co więcej, na bocznych palnikach urządzeń można np. ustawić patelnie i smażyć!

Grille gazowe marki Napoleon dają nam nieograniczone możliwości. Pozwalają jednocześnie grillować pyszne steki i warzywa, wędzić, przygotować chrupiące pieczywo, a także smażyć jajecznicę. Wszystko w tym czasie i za pomocą jednego urządzenia!

Grille gazowe marki Napoleon Grill360

GD Star Rating
loading...
Grille gazowe marki Napoleon - mobilna kuchnia, 4.8 out of 5 based on 5 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY