Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Akcesoria iGrill 2 – zaprojektowany dla twojej wygody – Inspiracje Grill360

iGrill 2 – zaprojektowany dla twojej wygody – Inspiracje Grill360

iGrill 2 – zaprojektowany dla twojej wygody – Inspiracje Grill360

Od teraz grillowanie staje się jeszcze prostsze. Zaprojektowany przez firmę iDevices termometr iGrill 2 da znać, kiedy twoje mięso jest gotowe do spożycia.

Ten nowy gadżet zaskoczy niejednego fana grillowania, jest idealny do grilla, wędzarni czy piekarnika. Termometr iGrill 2 komunikuje się z nami dzięki technologii bluetooth, przesyła powiadomienia na nasze urządzenie w momencie, kiedy posiłek jest już gotowy.

Wystarczy umieścić sondę w środku potrawy, połączyć się z aplikacją i gotowe! Możemy iść odpoczywać, natomiast iGrill 2 będzie nas ostrzegał, w jakim stanie jest nasze mięso.

Detale iGrill 2

Urządzenie jest zasilane przez dwie baterie AA, które wytrzymują do 200 godzin pracy. iGrill 2 zawiera dwie profesjonalne sondy, które pozwalają monitorować stan czterech porcji mięsa na raz. Można go używać do potraw przygotowywanych w zakresie temperatur od 30℃ do 300℃. Dzięki magnetycznej podstawce, urządzenie nie będzie się przesuwać, a sondy pozostaną na swoim miejscu. Podświetlenie LED wyświetla skonfigurowane, wcześniej przez nas ustawione alarmy. iGrill 2 będzie kompatybilny z następującymi urządzeniami: iPad Mini, iPad 3 i nowsze wersje, iPhone 4s i nowsze wersje, iPod touch 5 generacji oraz nowsze. Będzie działał zarówno z systemem iOS 7 jak i z Androidem wyposażonym w bluetooth 4.0 i system 4.3.

Precyzyjny, mobilny i kompaktowy!

Ten mały, ale jakże inteligentny gadżet nie tylko powiadomi nas o idealnym wysmażeniu mięsa.  Również, za pomocą aplikacji, pozwoli zapisać niestandardowe temperatury, receptury i podzieli się naszym dziełem w lokalnej społeczności, która również używa urządzenia.

Grilluj z mistrzowską precyzją! Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zaskocz sąsiadów tym niewielkich rozmiarów gadżetem, który podbija serca miłośników grillowania na całym świecie.

igrill-2-wireless-barbecue-thermometer_large

IGRILL-2-grill360 pl grilowanie

igrill_products

iGrill 2

GD Star Rating
loading...
iGrill 2 - zaprojektowany dla twojej wygody - Inspiracje Grill360, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY