Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje Performer Touch-N-Go DeLuxe marki Weber – „kuchnia w ogrodzie”

Performer Touch-N-Go DeLuxe marki Weber – „kuchnia w ogrodzie”

Performer Touch-N-Go DeLuxe marki Weber – „kuchnia w ogrodzie”

Połączenie tradycji z funkcjonalnością oraz nowoczesną technologią na najwyższym poziomie – to marzenie niejednego zwolennika grillowania. Jedno z najnowszych urządzeń węglowych wprowadzonych na rynek przez markę Weber, posiada pełne wyposażenie kuchni ogrodowej.  Stanowi istny hit i rewolucję na rynku grilli.

Nowoczesny design, technologia oraz tradycja pieczenia na węglu. Performer Touch-N-Go DeLuxe to najwyższej klasy grill węglowy marki Weber, który został wyposażony w szereg unikatowych akcesoriów. Zaopatrzenie się w tego rodzaju urządzenie daje możliwość osiągnięcia mistrzostwa w grillowaniu!

kuchnia-w-ogrodzie-weber-grill1Co go wyróżnia?

Urządzenie Performer Touch-N-Go DeLuxe posiada bardzo dużą powierzchnię do pieczenia, a także oferuję przestrzeń roboczą – sporych rozmiarów stolik boczny, o odpowiedniej wysokości, wykonany z odpornego na wysoką temperaturę termoplastu. Integralną częścią urządzenia jest także pojemnik Char-Bin, który może spełniać funkcję miejsca do przechowywania brykietu, bądź kosza na śmieci. Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w Performerze jest gazowy system Touch-N-Go. Jest to niezwykle bezpieczne oraz praktyczne rozwiązanie, które po raz pierwszy daje nam gwarancję ekologicznego rozpalania brykietów nawet w trakcie pieczenia! Jedna butla gazowa pozwala na ok. 15 uruchomień. Ponadto, urządzenie zostało wyposażone w Gourmet BBQ System-Sear Grate – ruszt, który pozwala na pieczenie rewelacyjnych steków.

Komfort najwyższej klasy!

Grill marki Weber odznacza się także spośród innych modeli dużą ilością oferowanych akcesoriów. Należy do nich wbudowany zegar z wyświetlaczem LCD. Wystarczy ustawić na nim odpowiedni czas grillowania, a o jego upłynięciu powiadomi nas zegar. Kolejnym z udogodnień zastosowanym w grillu węglowym Performer jest system czyszczący One Touch, zapewniający szybkie i skuteczne usuwanie popiołu z kotła. Aluminiowy popielnik odpina się za pomocą jednego ruchu i wysypuje znajdujące się w nim zanieczyszczenia. W przedniej części urządzenia, na jego stalowej, dekoracyjnej blendzie, znajdują się uchwyty służące do zawieszania sztućców. Ponadto, grill posiada nienagrzewające się uchwyty z nylonu, a jego pokrywa oraz kocioł pokryte emalią porcelanową, odznaczają się odpornością na zarysowania i uszkodzenia.

Ruszt Performera ze stali nierdzewnej, został przystosowany do używania m. in. kamienia do pizzy, natomiast znajdujący się w zestawie wok, idealnie nadaje się do przyrządzania orientalnych potraw. Grill węglowy marki Weber posiada także wieszak na akcesoria oraz wygodny uchwyt na pokrywę. Performer Touch-N-Go DeLuxe jest więc swoistą przenośną “kuchnią ogrodową”, o której marzy niejeden fan barbecue!

Performer Touch-N-Go DeLuxe

Opis produktu:
 • Touch-N-Go system do rozpalania: rozpalanie brykietu poprzez palnik gazowy umieszczony pod dolnym rusztem na który nasypujemy brykiet (jeden nabój gazowy GRATIS)
 • GBS – Gourmet BBQ System – zestaw Sear Grate z rusztem do odciskania perfekcyjnej kratki na naszych Stekach
 • wbudowany Timer z wyświetlaczem LCD – z możliwością wyjęcia z grilla i zabrania ze sobą np. do kuchni
 • uchwyt na pokrywę Tuck-Away: umożliwia wygodne zawieszenie pokrywy
 • praktyczny termometr wbudowany w pokrywę: doskonały do kontroli temperatury w kotle, jak również grillowanych produktów
 • duży uchwyt z Duroplastu odporny na ciepło oraz izolowany uchwyt do wywietrznika powietrza: zapewniają bezpieczną pracę przy grillu
 • One-Touch system ze stali nierdzewnej: ułatwia wyciąganie popiołu, służy również do regulowania temperatury bez uciążliwego przestawiania rusztu
 • stabilny wózek na grilla: z zaślepką ze stali nierdzewnej, dwoma dużymi kółkami oraz dwoma kółkami z hamulcem. Wózek ten oferuje nam wygodną wysokość podczas pracy zarówno przy grillu, jak i przy stoliku bocznym.
 • otwierany ruszt: ułatwia dołożenie brykietu
 • zintegrowana duża powierzchnia robocza z Duroplastu odporna na ciepło: doskonała do przygotowania grillowanych potraw
 • pojemnik do przechowywania brykietu, otwierany z boku: chroni brykiet przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi , może służyć również jako kosz na odpadki po przygotowywanych potrawach
 • 2 kosze na węgiel: doskonałe do grillowania metodą pośrednią
 • dozownik brykietu: pozwala dokładnie odmierzyć jego ilość
 • kolor: czarny
Performer Touch-N-Go DeLuxe – informacje dodatkowe:
Rusztduży
Termometrwbudowany w pokrywę
Pokrywa i kociołpokryte emalią porcelanową
Uchwyt w pokrywie: odporny na ciepłox
Uchwyt na pokrywęuchwyt na pokrywę Tuck-Away
Uchwyty z Duroplastu1
One-Touch system do czyszczeniaze stali nierdzewnej
Uchwyt do wywietrzników powietrzaizolowany z aluminium
Pojemnik na popiółwyciągany i duży
Kosze do węgla Char-Basket2
Uchwyty na sztućce3
Powierzchnia roboczaz termoplastu
Ruszt, otwieranychromowany
Dozownik brykietux
Powierzchnia rusztuØ 57
Czas grillowania metodą bezpośrednią< 30 min.
Czas grillowania metodą pośrednią> 30 min.
WymiaryWysokość / szerokość / głębokość<br />117cm / 110cm / 67cm
Waga37kg
Kolorczarny
Gwarancja – kocioł i pokrywa10 lat
Gwarancja – uchwyty10 lat
Gwarancja – Ruszty: do pieczenia i palenia2 lata
Gwarancja – Inne części2 lata
SKU1481998

Wszystkie modele można zobaczyć na ekspozycji w salonie Decofire w Krakowie, ul. Nad Serafą 56, tel. 668-151-378.

Q-220-Stand-Titan

GD Star Rating
loading...
Performer Touch-N-Go DeLuxe marki Weber – „kuchnia w ogrodzie”, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY

5 największych grillowych błędów

decofire
0 81