Linia grilli Campingaz Master Series łączy w sobie nowoczesne technologie, funkcjonalność i designerski wygląd. Najnowsza propozycja od marki Campingaz zrewolucjonizuje każde grillowanie i sprawi, że stanie się ono prawdziwą przyjemnością. Grille Master zachwycają zarówno doświadczonych grillmasterów jak i początkujących fanów grillowania. Dlaczego są tak wyjątkowe?

System Culinary Modular

Najwyższa linia profesjonalnych grilli Master Series to unikatowe technologie i najwyższa jakość grillowanych potraw. System Culinary Modular pozwoli przygotować dania z wielu stron świata i umożliwi  eksperymenty kulinarne. Masz dziś ochotę na danie kuchni azjatyckiej prosto z grilla przyrządzone na woku? A może na pyszną włoską pizze? Żaden problem! Dzięki Culinary Modular możesz te wszystkie potrawy przygotować szybko i profesjonalnie. Podstawą systemu jest żeliwny ruszt z wyjmowalnym okrągłym elementem. Wystarczy go zdjąć a w jego miejsce umieścić jeden z elementów systemu Culinary Modular: kamień do pizzy, patelnię do paelli, woka z nieprzywierającymi powłokami, bądź stojak do pieczenia drobiu.

Nowoczesne systemy InstaStart i InstaClean

Masz dość mozolnego i czasochłonnego rozpalania grilla? Nowoczesny system zapłonu InstaStart sprawia, że grill będzie gotowy do pracy w ciągu kilku sekund! Z kolei dzięki ulepszonemu InstaClean czyszczenie grilla przestanie być problemem, od teraz wszystkie brudzące się elementy z łatwością możesz myć w zmywarce. Elementy te zostały pokryte specjalnymi powłokami, których celem jest zmniejszenie ilości cząsteczek tłuszczu i zwęglonych substancji przylegających do grilla.

Idealna temperatura na grillu

System EvenTemp zapewni Ci jeszcze lepszą dystrybucję ciepła na ruszcie dając gwarancję stałej i równomiernej temperatury na jego powierzchni. Zalecana optymalna minimalna temperatura do bezpośredniego grillowania i pieczenia wynosi 250°. Osiągnięcie i utrzymanie takiej temperatury na całej powierzchni rusztu jest niezmiernie ważne do skutecznego przyrządzania potraw. Dzięki pokrętłom regulującym moc palników, możesz łatwo zadecydować o tym, jaka temperatura ma panować w danej części rusztu. Możesz więc przygotować za jednym razem dania, które wymagają różnych temperatur i czasów grillowania.

Campingaz Master Series
Campingaz Master 4 Series Classic SBS

Grill Master Series 4 oferuję nowatorski system Campingaz Searing Bost Station (SBS) idealny do szybkiego grillowania mięsa i innych dań. Wszystkie palniki zostały wykonane ze stali nierdzewnej i posiadają 5 letnią gwarancję.

Pokrywy grilli z serii Master, wykonane zostały z dwóch warstw stali nierdzewnej. Dzięki temu są nie tylko niesamowicie wytrzymałe ale doskonale utrzymują ciepło wewnątrz grilla. Półki boczne grilli mogą wytrzymać obciążenie nawet 50 kg z kolei wzmocnione i osłonięte koła umożliwiają sprawne przemieszczanie.

Campingaz Master Series
Campingaz Master 4 Series Woody

Kupując grille Master Series marki Campingaz, posiadasz gwarancję swobody i komfortu grillowania przez długie lata.

Campingaz Master Series
Campingaz Master 3 Series Classic
Campingaz Master Series
Campingaz Master 3 Series Woody
Premiera grilli Campingaz Master Series w salonie Decofire

Salon Decofire zaprasza na pokaz grillowania i premiere grilli Campingaz serii Master. Wydarzenie odbędzie się dnia 24 czerwca na ul. Nad Serafą 56 w Krakowie. Grillmasterzy Michał Dobosz i Julian Karewicz przygotują na grillu: Pizze bufala , burgera wołowego z bekonowo szczypiorkową bitą śmietaną, pstrąga z grilla faszerowanym masłem cytrynowym i ręcznie robioną kiełbasę w bagietce z salsą z małosolnych ogórków. Serdecznie zapraszamy!