Grille Weber od wielu lat podbijają światowy rynek. Styl, klasa i luksus decydują o popularności tych rozwiązań. Polscy klienci również mogą poznać smak grillowanych przysmaków. Wszystko dzięki krakowskiej firmie…

decofire-grill-weber-w-polsce-2

Grille Weber

Salon „Decofire” oraz jego autoryzowana strona internetowa grillmix.pl od prawie ośmiu lat oferują swoim klientom starannie dobrane, wysokiej jakości produkty wyposażenia domu i ogrodu. Wysoka funkcjonalność, praktyczny i nowoczesny design oraz bezpieczeństwo – takie idee przyświecają firmie. Od niedawna oferta marki została wzbogacona o urządzenia do pieczenia na ruszcie, światowego pioniera w ich produkcji.

decofire-grill-weber-w-polsce-3Grill gazowy, węglowy, a może elektryczny? Jeśli zastanawiamy się nad zakupem urządzenia, które będzie spełniało nasze oczekiwania, nie możemy przejść obok obojętnie  salonu „Decofire” Partnera Weber World.

Decofire Grille Weber

Sklep oferuje wszystkie grille ogrodowe, zaprojektowane przez amerykańskiego producenta, a także wszystkie potrzebne akcesoria, które umożliwią nam przygotowanie potraw z rusztu w jednym miejscu. „Decofire” dystrybuuje urządzenia, które przeznaczone są do pieczenia zarówno w ogródkach, na balkonach, na tarasach lub podczas wycieczek i pikników. Możemy liczyć na profesjonalną pomoc techniczną, fachową obsługę, a także wskazówki, które pomogą wybrać urządzenie spełniające nasze oczekiwania. Grille Weber objęte są gwarancją od 5-25 lat.

decofire-grill-weber-w-polsce-6

Salon „Decofire” znajduje się w Krakowie na ul. Nad Sefarą 56. Firma obsługuje także inne miasta w Polsce, m.in. Poznań, Wrocław, Warszawę, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Lublin… i wszystkie inne. Oferuje także bezpieczne zakupy w sieci. Zapraszamy!

decofire-grill-weber-w-polsce-5