Dziś prezentujemy nową serię grilli Master, francuskiej marki Campingaz. Pod lupę bierzemy model Master SBS i Master Woody.

CAMPINGAZ MASTER SBS i CAMPINGAZ MASTER WOODY

W modelu SBS pokrywa grilla wykonana została z bardzo solidnych materiałów. Posiada wbudowany termometr, który wskazuję temperaturę 450 stopni. Grill wyposażony jest w ruszta górne oraz ruszt żeliwny dolny, podzielony na dwie części. Jedna połowa to klasyczny ruszt z system Culinary Modular, druga natomiast to płyta żeliwna. Łączna powierzchnia rusztu to 78 cm x 45 cm.

campingaz master sbs

Pod rusztem znajdują się szyny aromatyzujące, które chronią palniki przed skapującym tłuszczem i jednocześnie nadają potrawom charakterystyczny aromat i smak grillowanych dań. Poniżej aromatyzerów znajdują się palniki wykonane ze stali nierdzewnej. Łączna moc palników to 16,7 kW.

Każdy palnik grilla wyposażony jest w indywidualny iskrownik, dzięki temu możemy każdy panik rozpalać osobno. Dodatkowo palniki są podświetlane.

Grill posiada rewolucyjny system InstaClean, który pozwala na łatwe czyszczenie poszczególnych elementów grilla za pomocą zmywarki. Pod palnikami znajdują się dwie misy ociekowe, które również można łatwo czyścić w zmywarce.

Grill posiada dwie półki boczne, obie wytrzymują obciążenie aż 50 kilogramów. W prawej półce znajduje się zamaskowany palnik boczny. Grill został osadzony na bardzo stabilnej konstrukcji. Drzwiczki grilla otwierają się na dwie strony i zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Do grilla mieści się 11 kilogramowa butla gazowa.

campingaz seria master woody

Seria Woody od serii Classic różni się jednym elementem. Półki boczne zostały wykonane z drewna akacjowego z dedykowanych upraw. Dzięki takiemu zastosowaniu grill prezentuję się niezwykle ciekawie i elegancko. Półki boczne są składane.

Grille z serii Master to grille dla wymagających pasjonatów grillowania, spełnią oczekiwania każdego, charakteryzuje je niezwykła funkcjonalność, wysoka jakość wykonania i estetyczna prezentacja.

CZYTAJ NASZĄ GAZETĘ www.Grill360.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ