Michał Dobosz przeprowadza test grilla marki Broil King model Baron 490. W filmie sprawdzamy między innymi jak szybko rozgrzewa się grill do maksymalnej temperatury 300 stopni, jak w rzeczywistości duża jest powierzchnia rusztu oraz czy temperatura rozkłada się równomiernie na całej powierzchni rusztu.

Baron 490 Test Grill360

Sprawdzamy jak grill poradzi sobie z przygotowaniem steka Tomahawk oraz ugrillowaniem osiemnastu kiełbasek naraz.

Prezentujemy także niezbędne akcesoria takie jak pokrowiec, szczypce do przewracania mięsa, łopatka, chwytak do rusztu, rękawice, oraz płyta żeliwna.

Broil King Baron 490 Test Grill360

Baron 490

Model Baron to jeden z topowych modeli marki Broil King. Wyposażony w dwustronny ruszt żeliwny, palniki Dual-Tube™, kuchenkę boczną, aromatyzery Flav-R-Wave™, składane półki boczne i rożen obrotowy. Solidny, wytrzymały, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających grillmasterów.

Przygotowywanie posiłków jest bajecznie proste, przebiega za każdym razem bezproblemowo, pozwalając jednocześnie na doskonałe efekty grillowania każdego rodzaju mięsa, ryb, warzyw, owoców i innych produktów. Najwyższej jakości materiały oraz piękny wygląd sprawiają, że ten grill wkomponuje się w każdy wystrój.

broil-king-kanadyjskie-grille-gazowe-wysokiej-jakosci-baron490-mod-2017-922983-8a31b9df

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grille marki Broil King dostępne są w sklepie Decofire.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ