Grill elektryczny to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają odpowiedniej przestrzeni dla grilla gazowego lub węglowego. Grill elektryczny pozwala grillować praktycznie w każdym miejscu, świetnie sprawdza się na balkonie lub tarasie.

Grill elektryczny Weber Q 2400 STATION

Grill elektryczny Weber Q 2400 STATION posiada kocioł i pokrywę wykonaną z odlewu aluminium. Producent daje na te elementy 5 letnią gwarancję. Pokrywa grilla posiada dodatkową izolację po to aby temperatura wewnątrz grilla była stała i wysoka.

Weber Q 2400 station

Grill Weber Q 2400 STATION wyposażony jest w ruszt żeliwny emaliowany, podzielony jest on na dwie części. Jedną z takich części możemy zastąpić płytą żeliwną. Łączna powierzchnia rusztu to 55 cm x 40 cm. Grzałka grilla to moc 120 W, grill rozgrzewa się nawet do 220 stopni. Dzięki temu możemy przygotować większość potraw jakie przyrządzali byśmy na grillu gazowym lub węglowym.

Grill posiada tackę ociekową gdzie skupuję cały tłuszcz z grillowania. Element ten bez problemu można wyjąć i wyrzucić lub oczyścić. Weber Q 2400 posiada kabel o długości dwa metry. Dzięki temu daje nam swobodę poruszania się razem z grillem.

Grill osadzony jest na specjalnym wózku, jest on lekki i wytrzymały. Z łatwością nadaję się do transportu.

Q 2400 STATION Black Line dostępny jest w sklepie grillmix.pl

CZYTAJ NASZĄ GAZETĘ www.Grill360.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ