Dziś zaprezentujemy Państwu grilla Weber Spirit S 320, jest to topowy model z serii Spirit, idealny grill dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z grillami gazowymi.

Weber Spirit S 320

Pokrywa grilla wykonana jest z nierdzewki, ma podwójne warstwy po to aby dobrze trzymać temperaturę. Kocioł grilla wykonany jest z odlewu aluminium. Producent na te dwa elementy daje dziesięcioletnia gwarancje. W pokrywę grilla został wybudowany termometr dzięki któremu, możemy kontrolować temperaturę panująca na ruszcie.

W środku grilla znajduję się ruszt o powierzchni 60 cm na 45 cm, ruszt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzielony jest na trzy części, posiada system GBS, czyli wymiennych części. Poniżej rusztu znajdują się szyny aromatyzujące, wykonane ze stali nierdzewnej. Mają one za zadanie chronić palniki przed skapującym tłuszczem, abyśmy nie mieli efektu ognia, a zarazem skapujący tłuszcz wypala się i wyparowuję z powrotem do mięsa. Więc wszystkie aromaty, wracają do grillowanych potraw.

Weber Spirit S 320

Spirit S 320 jest grillem, który posiada wewnątrz kotła, trzy palniki główne do grillowania, łączna mocna tych palników to 10 kW, wykonane są ze stali nierdzewnej, producent daję na nie 10 letnią gwarancję. Z lewej strony, na specjalnej półce, wbudowany został palnik boczny, do przygotowania wszelkiego rodzaju sosów, czy tez podgrzewania marynat. W grillu wbudowane zostały dwie półki boczne. Jedna służy nam jako palnik, druga zaś jako blat roboczy.
Weber Spirit S 320 – Funkcjonalność i wysoka jakość

Panel frontowy grilla został wykonany również ze stali nierdzewnej. Rozpalając pierwszy palnik, na zasadzie systemu crossover – rozpalają nam się kolejne planiki. Patrząc do środka grilla, mieści się tutaj ośmiokilogramowa butla gazowa, jeśli chcielibyśmy zastosować jedenastokilogramową butlę gazową z boku grilla mamy specjalnie przeznaczony do tego kosz. Zasłoni on  butle i cały grill będzie się estetycznie prezentował.

Większość elementów widocznych w grillu, wykonanych jest ze stali nierdzewnej, grill osadzony jest na bardzo stabilnej konstrukcji. Podstawa grilla to cztery kółka, dwa z nich są blokowane, w razie gdyby grill stał na nierównościach. W grillu rewelacyjnie został zaprogramowany cały system do odprowadzania tłuszczu, mamy jedną misę do której skapuję cały tłuszcz z grillowanych potraw, spływa on do tacki aluminiowej, która następnie możemy wyrzucić, z kolei misę w łatwy sposób wyjąc i umyć.

Link do produktu Spirit S 320

CZYTAJ NASZĄ GAZETĘ www.Grill360.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ