Prezentujemy dwa modele grilli gazowych marki Broil King. PORTA-CHEF 320 i GEM 320.

PORTA-CHEF 320 i GEM 320

Obydwa grille mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiadają dość spory ruszt grillowy o powierzchni 55 cm x 34 cm. Ruszta wykonane są z żeliwa, dzielone na dwie części.

W obydwóch grillach pokrywa i kocioł wykonane są z odlewu aluminium, jest to bardzo trwały i wytrzymały materiał przy wysokich temperaturach. Pokrywa grilla jest dodatkowo pokryta stalą nierdzewną oraz zamontowany został w niej termometr, dzięki któremu łatwo możemy kontrolować temperaturę panującą na ruszcie.

PORTA-CHEF 320 i GEM 320

Wewnątrz grilla znajduję się dodatkowy ruszt na którym możemy grillować przykładowo warzywa lub pieczywo. Poniżej rusztu znajdują się aromatyzery Flav-R-Wave™. Mają one za zadanie chronić palniki przed skapującym tłuszczem a zarazem tłuszcz ten odparowuje z powrotem do grillowanych potraw, nadając im wyjątkowy aromat i smak.

W obu grillach zamontowane zostały trzy palniki tubowe, o łącznej mocy 6,9 kW.

Grill Porta Chef nadaję się zarówno na taras, ogród jak i balkon, ale można go również zabrać ze sobą na różne wyjazdy. Wystarczy zdemontować “nogi” grilla, oraz odpowiednio zabezpieczyć pokrywę.

Grill GEM jest bardziej grillem stacjonarnym, który został osadzony na konstrukcji wózka. Z tyłu grilla znajduję się miejsce na butlę gazową, jest ona bardzo dobrze ukryta, dzięki czemu nie psuje nam wyglądu grilla. Boczne półki grilla składają się. W obu grillach zastosowane zostało rozpalanie elektryczne, iskrownik zasilany jest bateriami.

Broil King  PORTA-CHEF 320 i GEM 320 w sklepie Decofire.pl

CZYTAJ NASZĄ GAZETĘ www.Grill360.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ