Redakcja Grill360° – na bieżąco z grillowaniem

Redakcja Grill360° – na bieżąco z grillowaniem

Wydawnictwo Grill360° to jeden z pierwszych polskich portali wiedzy o grillach i kulturze grillowania. Ideą jego funkcjonowania jest dostarczenie czytelnikom najnowszych, rzetelnych informacji o technologiach zastosowanych w grillach oraz możliwościach, jakie daje ich bezpieczne użytkowanie.

Grill360 – rzetelne artykuły, fachowa wiedza

Portal Grill360° stanowi kompendium wiedzy o sztuce grillowania i aktualnościach z nią związanych. Konkretne sposoby pieczenia, omówienie zasad funkcjonowania danego modelu, aktualne informacje na temat nowości wchodzących na rynek – to tylko część działów tematycznych, które znajdziemy na stronie.  Redakcja Grill360 ogromną wagę do rzetelności zamieszczanych artykułów, które mogą być inspiracją zarówno dla ekspertów w branży grillowania, jak i dla zupełnych amatorów.

 

Redakcja Grill360
Redakcja Grill360

 

Pragniemy, aby portal był tworzony z Państwa udziałem. Jesteśmy otwarci na komentarze, uwagi i propozycje czytelników. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub chcielibyście umieścić u nas swoją reklamę – zapraszamy do kontaktu!

 


Natalia Zbroja

Trener personalny
Dietetyk i specjalista w zakresie zdrowego grillowania
0048 694 770 954
redakcja@grill360.pl

Michał Dobosz

Ekspert Grill360.pl
0048 690 003 281
redakcja@grill360.pl


Tomasz Dobosz

Dyrektor ds. reklamy
0048 668 025 200
redakcja@grill360.pl

 

Portal Grill360.pl prowadzony jest przez :

Decofire Grupa s.c.
Mała Wieś 304
32-002 Węgrzce Wielkie
NIP: 6832087285

redakcja@grill360.pl

 

Imię i nazwisko *

Email *

Telefon

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez administratora w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Administratorem moich danych jest Tomasz Dobosz i Michał Dobosz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą DECOFIRE GRUPA S.C. Tomasz Dobosz, Michał Dobosz.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest DECOFIRE GRUPA S.C. Tomasz Dobosz, Michał Dobosz. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Nad Serafą 56, 30-864 Kraków lub email: sklep@grill360.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności.TUTAJ.

 

Redakcja Grill360° - na bieżąco z grillowaniem, 5.0 out of 5 based on 1 rating