Grill360 Producenci Bradley Smoker Smoker Digital 4 – nowoczesna wędzarnia

Smoker Digital 4 – nowoczesna wędzarnia

Smoker Digital 4 – nowoczesna wędzarnia

Smoker Digital 4 – grillowane potrawy doczekały się godnego, kulinarnego przeciwnika. Jakiego? Mowa tu o tradycyjnym wędzeniu. Ta do niedawana zapomniana lub pomijana sztuka kulinarna wraca powoli wraca do łask. A wraz z nią sprzęty, które umożliwią przygotowanie potraw we właściwy sposób, takie jak na przykład Bradley Smoker.

Wędzenie mięs czy chociażby ryb ma wiele zalet. Przygotowane w taki sposób są niezwykle soczyste, mają wyjątkowo bogaty smak, a także pięknie wyglądają. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć spożywania zbędnego tłuszczu. Ten bowiem zostaje przekształcony w wyjątkowy aromat. Jak przygotować takie potrawy?

Gdy tradycja spotyka się ze współczesną techniką

Obecnie, gdy chcemy cieszyć się bogactwem smaku uwędzonych potraw nie musimy budować na naszym podwórku tradycyjnej wędzarni. Aktualnie wędzenie to połączenie nowoczesnej techniki z tradycyjnym, wręcz staropolskim, przygotowywaniem jedzenia. Umożliwiają nam to wyjątkowe sprzęty. Wystarczy chociażby zapoznać się z bogatą ofertą przygotowaną przez markę Bradley Smoker. Jej najnowsza propozycja to wyjątkowo przyjazna elektryczna wędzarnia, którą możemy przechowywać zarówno na podwórku, patio lub w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu w naszym domu. Produkt jest niezwykle poręczny i stosunkowo niewielki. Jego wysokość ma 80 cm, szerokość jest równa 43 cm, a z kolei głębokość wędzarni wynosi 37 cm. Smoker został zaprojektowany tak, aby bez większych problemów można go było wkomponować w wystrój pomieszczenia. Klasyczny, prostokątny kształt i stonowane połączenie czerni oraz szarości z łatwością wkomponują się w przydomową przestrzeń.

Smoker Digital 4 – Funkcjonalność i niezwykły smak

Smoker Digital 4 został wyposażony w cztery półki ze stali nierdzewnej, na których można dowolnie ułożyć wybrane wcześniej mięso lub ryby. Łączna powierzchnia tego rusztu wynosi 1452 m2. Ponadto wędzarnia ma wbudowany termometr, dzięki któremu można łatwo kontrolować temperaturę, jaka panuje wewnątrz urządzenia. Dzięki temu można tak pokierować soczystością oraz aromatem, aby uzyskać pożądany przez nas smak.

Już teraz możesz cieszyć się wyjątkowymi potrawami, które kuszą nie tylko wspaniałym smakiem, ale też aromatem.

http://katalog.grill360.pl/3510/grill-wedzarnia/bradley-smoker/smoker-digital-4/

Smoker Digital 4
Smoker Digital 4
GD Star Rating
loading...
Smoker Digital 4 - nowoczesna wędzarnia, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY