Grill360 GRILLOWY LIFESTYLE Pomysły na śniadanie z grilla – Inspiracje Grill360

Pomysły na śniadanie z grilla – Inspiracje Grill360

decofire
0 3488
Pomysły na śniadanie z grilla – Inspiracje Grill360

Jajka na bekonie z grilla? A może pyszne smażone kiełbaski? Zastosowanie żeliwnej płyty, pozwoli Ci zapraszać znajomych nie tylko na popołudniowe BBQ, lecz również na pyszne śniadanie z grilla.

Niestandardowe akcesoria zastosowane w grillach Napoleon zwiększają ich funkcjonalność. Umożliwiają przyrządzanie ciekawych, niesamowitych potraw, których wcześniej nie mogliśmy zasmakować w wersji z rusztu!

śniadanie-wersja-grill-2

Kumulacja ciepła

Płyta żeliwna kanadyjskiej marki Napoleon to wszechstronne i wygodne narzędzie, które pomoże nam przygotować wyśmienite śniadanie, a także obiad i kolację. Idealna do krótkiego smażenia, spełnia funkcję żeliwnej patelni. Pokryta porcelanową emalią płyta doskonale kumuluje ciepło. Z jednej strony gładka, z drugiej karbowana, pozwoli nam przyrządzić idealnie chrupiące parówki, smażone jajka, a także boczek, czy naleśniki!

Śniadanie z grilla

Śniadanie z grilla – jaja z grilla

Taca dedykowana jest do grilli gazowych marki Napoleon. Można na niej smażyć także warzywa, owoce morza, filety. Śniadanie w angielskim stylu prosto z grilla to również nie problem. Dodatkowo, płyta żeliwna posiada specjalne uchwyty, dzięki którym można bezpiecznie i wygodnie zawiesić ją na haku lub po prostu odstawić w inne miejsce. Łatwo się ją czyści, a dzięki specjalnej konstrukcji powierzchni, smażone smakołyki nie przywierają do niej. Grillowanie nie zna granic z akcesoriami Napoleon, które zwiększają funkcjonalność naszego rusztu!

śniadanie-wersja-grill-3

GD Star Rating
loading...
Pomysły na śniadanie z grilla - Inspiracje Grill360, 4.8 out of 5 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY