Grill360 Grille - porady, artykuły, recenzje TENNESSEE 300 – wyjątkowy smak podany w oryginalnej formie

TENNESSEE 300 – wyjątkowy smak podany w oryginalnej formie

TENNESSEE 300 – wyjątkowy smak podany w oryginalnej formie

Grille ogrodowe są dla wielu osób nie tylko świetnym sposobem na przygotowanie pysznych, sezonowych potraw. Wyjątkowy design i nietuzinkowe pomysły sprawiają, że takie urządzenia są doskonałą ozdobą rodzinnego patio czy też ogrodu. Podobne zadanie ma spełniać najnowsza propozycja marki Landmann – model Tennessee 300.

Grillowanie nigdy nie było tak przyjemne! Za pomocą grilla Tennessee 300 wyczarujesz nie tylko przepyszne potrawy. Jego oryginalny wygląd będzie cieszył także nawet najbardziej wymagające oko!

Droga do dobrego smaku

Marka Landmann proponuje wszystkim koneserom przygotowywania potraw na świeżym powietrzu unikalne połączenie grilla z wędzarnią. Ta druga metoda pozwoli Ci wydobyć smak, a także aromat z mięs, ryb, wędlin, a nawet serów. Połączenie tych dwóch metod sprawi, że przyrządzone potrawy będą nie tylko smaczne, soczyste, ale też zdrowe. A to wszystko zostało podane w nietuzinkowej formie. Grill Tennessee swoim kształtem przypomina bowiem… lokomotywę. Owalne, podłużne palniki zostały ustawione na czterech podporach, a w tym dwie wykończono oryginalnymi kołami. Te, poza estetycznymi, mają również praktyczne zalety. W zależności od potrzeb, umożliwiają bowiem swobodne przemieszczanie urządzenia.

Tennessee 300

Grill jest dostępny w czarnym kolorze. Połączenie klasycznego odcienia z jasnymi, drewnianymi detalami oraz ze srebrnymi dodatkami sprawia, że Tennessee 300 idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. Zarówno w tę klasyczną, w której królują drewniane akcesoria, jak również w tę bardziej wymagającą, wykończoną nowoczesnymi meblami i dodatkami.

Tennessee 300 – Nie tylko unikalny design

Poza pięknym designem należy również mieć na uwadze funkcjonalne aspekty tego produktu. Przy planowaniu przydomowej przestrzeni należy znać wymiary tego grilla. Wysokość urządzenia wynosi 153 cm, szerokość ma 140 cm, a z kolei jego głębokość jest równa 70 cm. Produkt waży 50 kg. Grill składa się również z dwóch rusztów: z mniejszego o powierzchni 1482 cm² i większego mierzącego 3198 cm². Ważne jest również to, że niemiecki producent udziela dwuletniej gwarancji na ruszt, piekarnik oraz na palniki.

Podaruj sobie odrobinę fantazji i dobrego smaku!

GD Star Rating
loading...
TENNESSEE 300 - wyjątkowy smak podany w oryginalnej formie, 4.3 out of 5 based on 12 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY