Grill360 GRILLOWY LIFESTYLE Grill360 na Świąteczne Ciężarówki Coca Cola Wrocław

Grill360 na Świąteczne Ciężarówki Coca Cola Wrocław

decofire
0 1201

Tradycją stało się, że Świąteczne Ciężarówki Coca Cola od lat przemierzają pięćdziesiąt miast w Polsce, aby wraz ze sznurem 160 metrowych światełek przywieźć ducha prawdziwych świąt.

Finał trasy odbył się 19 grudnia we Wrocławiu pod Magnolia Park.

Nie zastanawiając się długo, postanowiliśmy dołączyć do najchętniej odwiedzanej imprezy w Polsce! Zabraliśmy najlepsze grille, masę dobrego jedzenia i jedyne w swoim rodzaju aniołki Grill360.

Oprócz prawdziwej sensacji jakimi były blisko 18,5 metrowe, oświetlone samochody o 450-konnych silnikach, wśród atrakcji znaleźć można było fotobudkę, namiot, w którym wykonywano spersonalizowane puszki Coca Coli, pokaz rzeźby lodowej, a nawet samego Mikołaja, który chętnie pozował do zdjęć.

Grill360 również nie zapomniał o świątecznych gadżetach; nasze stoisko wypełniały atrakcyjne prezenty z dedykacją dla wszystkich obecnych i przyszłych grillmaniaków.

Świąteczne Ciężarówki Coca Cola – Grillowanie w świątecznym klimacie

Ten świąteczny, mroźny klimat pomogły ocieplić nasze apetyczne burgery w kilku odsłonach, hot dogi, autorska wędzona karkówka i rozgrzewający bigos. Naszym celem było wydanie 5 tysięcy porcji. Udało się!

Świąteczne Ciężarówki Coca Cola

 

Pokaz zimowego grillowania przysporzył nam bezlik radości i szerokie grono zainteresowanych.

Podczas imprezy przygrywali nam finaliści The Voice of Poland oraz Margaret we własnej osobie. Wśród znanych i lubianych pojawili się blogerzy i vlogerzy; Abstrachuje TV, Maffashion oraz Rezigiusz – jeden z najpopularniejszych grających polskich youtuberów. Finał trasy poprowadzili Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Na koniec, mieliśmy przyjemność obejrzeć zdumiewający pokaz fajerwerków. Impreza Coca Coli udała się znakomicie, a my w świątecznych nastrojach i z pustymi workami po prezentach wróciliśmy do Krakowa.
autor tekstu Monika Mykicka

GD Star Rating
loading...
Grill360 na Świąteczne Ciężarówki Coca Cola Wrocław, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY