Broil King to kanadyjska marka słynąca z niezawodnych urządzeń, produkowanych z wysokiej jakości materiałów. Przywiązanie do tradycji i dbałość o szczegóły sprawiają, że Broil King jest jednym z liderów w swojej branży. Kanadyjska firma prowadzona przez trzech braci Teda, Terrego i Tima. Główną ideą jaka przyświeca rodzeństwu jest stworzenie grilla dostosowanego do najbardziej wymagających potrzeb i skupienie się na oczekiwaniach klientów.

Dzisiaj przedstawiamy model grilla Regal S490, który nie tylko zadziwia swoim wyglądem, ale również wyposażeniem.

Piekarnik urządzenia wykonany został z odlewu aluminium, gwarancja na ten element jest dożywotnia.

Materiał jakiego użyto do stworzenia pokrywy to stal szlachetna.

Zastosowana przez producenta, Technologia Roll-On, sprawia, że ciężar pokrywy umiejscowiony jest blisko środka piekarnika. Dzięki temu osoby niższe bez problemu otworzą urządzenie.

Dodatkowo, dzięki Roll-On, Regal S490 można ustawić w odległości 11 cm od ściany.

Ruszta ze stali szlachetnej, w jakie wyposażony został grill, dzielą się na dwie, wyjmowane części i osiągają łącznie powierzchnię 65×49 cm. Jeden z rusztów zastąpić możemy np. płytą żeliwną. Niezwykle wytrzymały materiał odporny jest na korozje i działanie wysokich temperatur.

 

Kolejnym elementem grilla są szyny aromatyzujące Flav-R-Wave, które chronią palniki przed skapującym tłuszczem, zapewniając równomierne rozprowadzenie ciepła i nadając potrawom doskonały smak i aromat.

Regal S490 posiada cztery palniki dual-tube o łącznej mocy 14 kW, palnik boczny do podgrzewania sosów i palnik do opiekania na rożnie o mocy 4kW.

Zawory Linear Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch™ dają możliwość 180 stopniowej regulacji temperatury oraz umożliwiającą grillowanie pośrednie i bezpośrednie.

Dodatkowym autem grilla Broil King Regal S490, jest obrotowe rożno zasilane silnikiem elektrycznym. Specjalny zestaw do wyważania zawarty w akcesorium, gwarantuje równomierne opiekanie mięsa.

Dzięki podświetlanym na niebiesko pokrętłom, wieczorne BBQ stanie się przyjemnością, a oryginalny wygląd Regala S490 zachwyci znajomych.

Wbudowany w pokrywę termometr Deluxe Accu-Temp™ umożliwi precyzyjną kontrolę nad przygotowanymi potrawami.

 

Za sprawą głęboko umieszczonej sondy, odczyt temperatury staje się niezwykle dokładny.

Dwa praktyczne blaty robocze wykonane ze stali szlachetnej i poręczne półki na przyprawy, ułatwią pracę i pozwalają zaoszczędzić dodatkowe miejsce.

Termonylonowe uchwyty Cool-To-The-Touch zapobiegają ryzyku poparzenia, przez co grill staje się bezpieczny dla użytkownika.

Na koniec warto wspomnieć o czterech solidnych kółkach Q-leg, które umożliwiają relokacje grilla i pojemnej półce z otwieranymi drzwiczkami, która jest w stanie pomieścić 11 kg butlę gazową.

Broil King Regal S490 – Doskonały wybór dla prawdziwych pasjonatów grillowania

Podsumowując, urządzenie Broil King Regal S490, stanowi doskonały wybór dla prawdziwych pasjonatów grillowania. Nowoczesne elementy i bogate wyposażenie sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Regala S490. Jego eleganckie wykończenie i styl są oznaką klasy i wysokiej jakości.

Grill gazowy Regal S490 jest dostępny w sklepie Decofire.pl